Evde Sevgililer Gününü Geçirecekler için

147

Sevgililer günü tabi ki özel bir gün fakat sırf bu sebeple dışarıya çıkmak zorunda değilsiniz. Evde sevgililer günü geçirmek isteyenler için bu güzel yazıyı sizler için hazırladık. İşte hem fazla para harcamadan hem de bu soğuk günlerde dışarıya çıkmak zorunda kalmadan, evinizin rahatlığında bu günü özel kılabilecek birkaç fikir.

  • Özel günlerin en önemli yiyeceği tabi ki tatlılar. Evde sevgililer günü için ilk maddemiz bir geceliğine diyetinizi unutun ve partnerinizle beraber sevdiğiniz tüm tatlılarla güzel bir sofra hazırlayın. Hatta birlikte mutfağa girip ellerinizi birlikte una bulamayı da deneyebilirsiniz. Emin olun çok eğleneceksiniz.
  • Banyonuzda küvetiniz varsa bu onu kullanmak için muhteşem bir fırsat. Küvetinizi doldurun, losyonlar, köpükler, bakım ürünlerini yanınıza alın. Birkaç mum yakın. Seviyorsanız bir şişe şarap açın. Tabi ki güzel bir müzik açmayı da unutmayın.
Evde Sevgililer Günü evde sevgililer günü Evde Sevgililer Gününü Geçirecekler için v1
Evde Sevgililer Günü
  • En sevdiğiniz oyunları oynayın. Ne zamandır belki işten, belki çocuklardan ya da diğer sebeplerle ihmal ettiğiniz içinizdeki çocukları ortaya çıkarın. Birlikte oynamaktan keyif aldığınız oyunları oynayın ve eğlenin. Hatta örneğin dama oynarken pullar yerine kurabiyeler kullanarak bu geceyi daha da tatlı hale getirebilirsiniz.
  • Birlikte biraz rahatlayın. Bu geceyi daha huzurlu ve dinlenerek geçirmek için pijamalarınızı giyin ve ne zamandır merak ettiğiniz filmi açıp birbirinize sarılarak izleyin.
  • Vee evde sevgililer günü geçirmek için son bir madde daha. Yatak odanızı romantik hale getirin. Yılbaşından kalma ışıklarınızı kullanarak yatakodanıza romantik bir hava katabilirsiniz. Belki birazda mum eklersiniz, güzel bir müzikle de birleştirince sakin ve huzurlu bir gece geçirebilirsiniz.

Evde sevgililer günü yazımız pintsizedtreasures.com’dan Alison’ın 12 epic at home date night ideas for valentine’s day adlı yazısından uyarlanmıştır.

DMCA.com Protection Status evde sevgililer günü Evde Sevgililer Gününü Geçirecekler için dmca protected sml 120n

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here