Onun beyaz atlı prensi olun

57

Onun beyaz atlı prensi olun

Ufak bir cümle bile seni onun beyaz atlı prensi yapabilir. Sözlerin gücünü yadsımayın. Çok etkilidirler. Birazdan okuyacakların seni onun gözünde müthiş çekici ve karşı konulamaz bir erkek yapabilir.

Öncelikle bilmelisin ki; sana çok etkileyici gibi görünen sözler kadınlar üzerinde zannettiğin etkiyi bırakmayabilir. Çünkü kadın mizacı ve tabiatı erkeklerinkinden çok başka bir yerdedir.

Mesela; seni kimse ben kadar sevemez sözü çok kullanılan bir tarz olsa da inan kadınlar bu sözü duymaktan hiç hoşlanmıyorlar. Çünkü çoğu kadın ‘Ne yani ben sevilmeyecek bir kadın mıyım ki, kimsenin beni onun kadar sevemeyeceğini düşünüyor’ gibi bir mana çıkarıyor. İşte bu noktada senin için tehlike sinyalleri çalmaya başlıyor.

Hele ki karşı cins senin hayatında henüz yeni yer etmeye başlamışsa göstermen gereken dikkat daha da artıyor. En riskli dönemlerde ona söyleyeceğin sözleri çok daha dikkatli seçmen gerekiyor.

4 Onun beyaz atlı prensi olun Onun beyaz atlı prensi olun 4 1

Kadınları etkileyen sözler ve mesajlar nasıl olmalı

Kadınları etkileyen sözler çekim yaratacak niteliklere sahip olmalıdır. Yani kelimeler senin ağzından dökülür dökülmez karşındaki kadının yaşı, statüsü, burcu ne olursa olsun kendini sana doğru akıyormuş gibi hissettiren sözler olmalı. Peki kadınları birkaç kelimeden oluşan cümlelerle sana doğru akıtan şey nedir. Yani bu sözlerin gücü, etkisi nereden gelir?

Tabi ki, kadının zihnindeki erojen bölgelere dokunabilmesinden!

Bu da demek oluyor ki karşınızdaki kadının ruh hali, mizacı, eğilimleri gibi konularda belli bir istihbaratınız olması gerekir. Böylece o kadına özel cümleler yaratabilirsiniz. Unutmayın kadınları etkileyen sözler her kadında farklılıklar gösterir.

Etkileyici sözler bir kenara;

  • O’nu elde etmek için nasıl bir beden dili kullanman gerektiğini ve onun beden dilini okuyarak gidişata nasıl yön verebileceğini,
  • Senle flört etme iştahını nasıl kabartacağını,
  • Kadınların kayıtsız kalamayacağı tılsımlı hareketleri,
  • Kültürümüz gereği kadınların bilinçaltında yer edinmiş inançların neler olduklarını… bilmelisin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here