Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın

285

Sevgililer Günü sofrasına sevimli ve lezzetli bir atıştırmalık eklemek ister misiniz? Oldukça kolayca yapabileceğiniz bu atıştırmalık tabağı fikrine bir göz atın.

Şubat ayına girdiğimiz şu günlerde Sevgililer Günü için fikirler aramaya başlamışsınızdır. Çiçekler, tatlılar, güzel yemekler, hediyeler… Sevgililer gününü evde geçirmek isteyenler için sofranıza renk katacak bir fikrimiz var.

Çikoatalı fondü yapmak için öncelikle kaliteli bir çikolata alın. Sevdiğiniz sütlü bir çikolata ya da damak tadınıza göre bitter çikolata tercih edebilirsiniz. Aldığınız çikolatanın kakao oranının yüksek olmasına dikkat edin. Çikolatanızı küçük parçalara ayırıp benmari usulü eritin. İsterseniz içine süt ya da krema da karıştırabilirsiniz. Fakat yalnızca çikolata da oldukça lezzetli olacaktır.

Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın sevgililer günü sofrası Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın f2
Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın

Sonra bir fondü kabunuz yoksa bir adet edinin. Sevgililer gününe özel kalpli olanlardan deneyebilirsiniz. Genişçe bir tabağın ortasına fondü kabınızı yerleştirin, etrafına çikolataya batırıp yemek isteyebileceğiniz her şeyi dizin, çikolatayı fondü kabına dökün. İşte hazırsınız!

Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın sevgililer günü sofrası Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın f3
Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın

Afiyet olsun.

Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın yazımız www.foxandbriar.com’un Chocolate Fondue adlı yazısından uyarlanmıştır.

DMCA.com Protection Status sevgililer günü sofrası Sevgililer Günü Sofrasına Renk Katın dmca protected sml 120n

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here