Topuklu mu Babet mi?

156

Hem rahatına düşkün hem de topuklu ayakkabı aşığı bir kadın olmak zor. Hele de topuklu ayakkabı giymeniz gereken bir yere yürüyerek ya da toplu taşımayla gitmeniz gerekiyorsa hayat daha da zorlaşıyor. Topuklu ayakkabılarla düz yolda yürümek zorken bizim çarpık kaldırımlarımızda yürümek daha da çekilmez bir durum. Acaba topuklu mu babet mi?

İşte tüm bu sıkıntılara çözüm bulmak için yola çıkan Alman Mime et Moi’s markasının dahice tasarımı olan çıkarılabilir topuklara bir göz atalım dedik. Bu muhteşem tasarım ayakkabılar bir babet ya da düz ayakkabı şeklinde geliyor. Topuk kısmında yer alan mekanizması sayesinde istediğiniz türde topuğu ayakkabınıza takabiliyorsunuz.

Topuklu mu Babet mi? topuklu mu babet mi Topuklu mu Babet mi? h7
Topuklu mu Babet mi?

Rüya gibi değil mi?

Topuklu mu Babet mi? topuklu mu babet mi Topuklu mu Babet mi? h8
Topuklu mu Babet mi?

Bir gece etkinliğine, düğüne, nişana mı gideceksiniz? Evden çıkarken dümdüz ayakkabılarınızla rahat rahat yürüyün. Gidince topuklarınızı takın ve şıklığınızı tamamlayın. Çıkışta ya da yorulduğunuzda da topuklarınızı çıkarın ve ayaklarınızı rahat ettirin.

Topuklu mu Babet mi? topuklu mu babet mi Topuklu mu Babet mi? h9
Topuklu mu Babet mi?

Henüz Türkiye’ye gönderimleri yok ve oldukça da pahalılar fakat yakın zamanda yaygınlaşmasını ve ucuzlamasını umuyoruz.

Topuklu mu Babet mi? yazımız www.whowhatwear.co.uk’tan Hannah Almassi’nin Flats That Turn Into Heels? We Put This New Shoe Style to the Test adlı yazısından uyarlanmıştır.

DMCA.com Protection Status topuklu mu babet mi Topuklu mu Babet mi? dmca protected sml 120n

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here