Triko Elbiseler için Stil Önerileri

152

Triko elbiseler, gardrobun başında ne giyeceğinizi bulamadığınız anlarda size çok yardımcı olabilecek parçalardan. Hem kombin yapması çok kolay hem de her zaman ve duruma uygun olabilir. Mini triko elbiselerinizi diz üstü çizmelerle, daha uzun olanları bilekte biten botlarla tamamlayabilirsiniz. Daha sade renkli aksesuarlarla günlük kombinler oluşturabilir, leopar desenli aksesuarlarla daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. İşte Triko Elbiseler için Stil Önerileri

Pam Hetlinger, triko elbisesini kalın topuklu süet botlarla bir araya getirerek sevimli bir sokak stili yaratmış. Farklı tonlarda minimalist bir renk seçerek de göz yormayan ve sade bir görüntü elde etmiş.

Triko Elbiseler için Stil Önerileri triko elbiseler için stil Önerileri Triko Elbiseler için Stil Önerileri z2
Triko Elbiseler için Stil Önerileri

Arielle Nachami siyah tercih edenlerden. Siyah rahat elbisesi ile ince topuklu diz üstü çizmelerini kombinlemiş. Bu kıyafeti de deri büyük bir çantayla tamamlamış. Hem rahatlığa hem de siyahtan gelen şıklığa ulaşmış.

Triko Elbiseler Öneriler triko elbiseler için stil Önerileri Triko Elbiseler için Stil Önerileri z3
Triko Elbiseler Öneriler

Federica L. ise kontrast renkleri kullanmış. Ayrıca boğazlı rahat elbiseleri tercih edenlerden. Krem ve kahverengi süet botlar birlikte çok rahat ve güzel görünüyor. Hem sıcak tutan hem rahat hem de şık bir kombin elde etmiş.

Triko Elbiseler Öneriler triko elbiseler için stil Önerileri Triko Elbiseler için Stil Önerileri z4
Triko Elbiseler Öneriler

Zina Charkoplia ise uzun elbise tercih etmiş. Uzun ve etekleri uçuşan elbisesini bilekte botlarla kombinlemiş. O da simsiyah kombinleri tercih edenlerden.

Triko Elbiseler Öneriler triko elbiseler için stil Önerileri Triko Elbiseler için Stil Önerileri z5
Triko Elbiseler Öneriler

 

Triko Elbiseler için Stil Önerileri  yazımız justthedesign.com’un Sweater Dress Outfits: Cool Ways to Wear the Sweater Dress Trend adlı yazısından uyarlanmıştır.

DMCA.com Protection Status triko elbiseler için stil Önerileri Triko Elbiseler için Stil Önerileri dmca protected sml 120n

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here